czwartek, 24 czerwca 2010

Ju tu, czyli srutututu

I wyszło wreszcie szydło z PiS-owskiego worka! W końcu mogliśmy się przekonać, jak olbrzymim ignorantem w sprawach naprawdę ważnych jest prezes Kaczyński! Można nie wiedzieć, który kraj jest w Unii Europejskiej (w końcu tyle ich, że trudno spamiętać), można się nie znać na łupkach i gazie, można nie pamiętać, co to jest płatnik netto, można po wiedzę sięgać do Wikipedii (przecież po to tam jest!), ale żeby dopuścić się aż tak skandalicznej pomyłki?!

Proszę Państwa! Prezes Kaczyński mówi „U-dwa”!

Tak! To nie żart! To ponura prawda! Polska znów stała się pośmiewiskiem całego świata! Znów nasi rodacy w Irlandii i Wielkiej Brytanii muszą się czerwienić! Znów polski polityk naraził ich na drwiny i szyderstwa.

Fani irlandzkiego zespołu ślą zapewnienia, że w tych wyborach prezes Kaczyński ich głosu nie dostanie. Z dużym zrozumieniem odniósł się do tego lider zespołu Ju-tu, który wezwał jednocześnie do oddania głosu na Wielkiego Łowczego wszystkich Polaków. Premier Prymus ma dziś wieczorem wygłosić orędzie do narodu, w którym wyrazi głębokie ubolewanie z powodu tak niewiarygodnej ignorancji przeciwnika jego pacynki i wezwie do głosowania na Marszałka, aby uniknąć dalszej międzynarodowej kompromitacji naszego kraju.

Jeśli do tej pory jeszcze się wahałeś na kogo oddać swój cenny głos, teraz już wiesz!

3 komentarze:

 1. Mój Boże, ale TROLL!!! Zmiksował gafy Komorusa i zaapelował, żeby nie głosować na Kaczyńskiego. Trzeba mieć tupet! Zresztą widać od razu, jak uzasadnia wybór nicku - bezmyślność do wynajęcia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimie, a Ty potrafisz odróżnić tekst pisany z ironią od pisanego serio? Czy jesteś z tym trochę na bakier? Mózg jest po to, by go używać. Przynajmniej od czasu do czasu :-)
  Pomijam już, że nawet nie potrafisz tego tekstu przeczytać uważnie.
  No, cóż. Dziwne okazy trafiają się po różnej stronie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Może czasem warto mówić coś jaśniej, będzie się lepiej zrozumianym nawet przez tych trochę mniej lub inaczej myślących. C.

  OdpowiedzUsuń