czwartek, 8 lutego 2018

Jak przegracie wybory, rozbierzemy Polskę


To jest nie tylko skandalicznie głupia wypowiedź, to jest jedna z bardziej skandalicznych wypowiedzi, jakie padły na forum publicznym.

Otóż, jak informuje portal dorzeczy.pl, Jarosław Szostakowski, który jest szefem radnych PO w Radzie Warszawy, miał powiedzieć następujące słowa o planowanym pomniku ofiar katastrofy smoleńskiej: „Przegracie za rok, wtedy tego pomnika tam nie będzie”.

W zasadzie mógłbym na tym poprzestać, bo przecież nic tutaj nie trzeba więcej dodawać. Ten człowiek nie powinien być wybrany do pełnienia jakichkolwiek funkcji czy to państwowych czy na szczeblu lokalnym. Gdyby zaś PO była partią, której dobro wspólne leży na sercu, to powinna go natychmiast wykluczyć ze swoich szeregów.

Jeszcze ktoś nie wie, dlaczego? To wyjaśnię, bo niektórym trzeba wyjaśniać bardzo proste i zdroworozsądkowe rzeczy w dzisiejszych czasach.

Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej byłby pomnikiem poświęconym wszystkim ofiarom tej katastrofy. Zburzenie go, to jak zburzenie np. pomnika Powstania Warszawskiego (wiem – skala inna, ale problem ten sam), bo ktoś ma krytyczny stosunek do jego przebiegu lub zasadności wybuchu. Trzeba naprawdę zionąć nienawiścią, by coś takiego w ogóle powiedzieć.

Czekam teraz na polityka opozycji, który zadeklaruje podpisanie porozumienia o rozbiorze Polski po wygraniu wyborów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz